Goths for Sanctuaries Timetable

Select your timezone:

Times for United Kingdom

[Current time: Sun, 29 May 2022, 01:09 / 1:09 am]

Thu, 14 Apr 2022
Date / Time Streamer Band(s)
11:30 [11:30 am] Intro -
12:00 [12:00 pm] Spooky Shaz -
13:00 [1:00 pm] Spooky Shaz -
14:00 [2:00 pm] Bands Sword Tongue, Deliverance, 40 Octaves Below
15:00 [3:00 pm] Bands Chaos Bleak, The Quinsy
16:00 [4:00 pm] Bands Painted Romans
16:45 [4:45 pm] Bands Raven Said, Dageist
18:00 [6:00 pm] DJ Jolly -
19:00 [7:00 pm] Bands Normoria, Cyanbaal
20:00 [8:00 pm] Bands Last July, Hueco, Nairod Yarg
21:00 [9:00 pm] Graveyard†Death†Cvlt -
22:00 [10:00 pm] Graveyard†Death†Cvlt The Creeping Terrors
23:00 [11:00 pm] Veganinblack Normoria, Dead Cool
Fri, 15 Apr 2022
Date / Time Streamer Band(s)
00:00 [12:00 am] Veganinblack Allie Frost
01:00 [1:00 am] Kale Shelter Sanctuary tour, Black Rose Burning, The Long Losts, Technophobia
02:00 [2:00 am] Kale Shelter
03:00 [3:00 am] Kale Shelter
04:00 [4:00 am] Vox Sinistra -
05:00 [5:00 am] Vox Sinistra I Ya Toyah, Death Loves Veronica
06:00 [6:00 am] Vox Sinistra Echoberyl, Czarina, Black Nail Cabaret
07:00 [7:00 am] Vox Sinistra L'Avenir, Camlann
08:00 [8:00 am] Vox Sinistra Suzi Sabotage
09:00 [9:00 am] Sacrilege
10:00 [10:00 am] Sacrilege
11:00 [11:00 am] Sacrilege
12:00 [12:00 pm] Nocturna Obscura
13:00 [1:00 pm] Nocturna Obscura Attrition
14:00 [2:00 pm] Nocturna Obscura
15:00 [3:00 pm] Geisterwelt The Black Capes, The Illusion Fades
16:00 [4:00 pm] Geisterwelt Cinemascope, Mosquito
17:00 [5:00 pm] Geisterwelt Dada Tapes, Lefki Symphonia
18:00 [6:00 pm] Alex V. -
19:00 [7:00 pm] Alex V. -
20:00 [8:00 pm] Mortasha Kinski Hidden House, Date at Midnight, Brigitte Handley, La Grazia Obliqua
21:00 [9:00 pm] Mortasha Kinski Vaselyne, Empathy Test
22:00 [10:00 pm] Mortasha Kinski Saigon Blue Rain, Les Longs Adieux
23:00 [11:00 pm] Mortasha Kinski The Spiritual Bat, October Burns Black
Sat, 16 Apr 2022
Date / Time Streamer Band(s)
00:00 [12:00 am] Mortasha Kinski Tenderlash, Sequential Zero
01:00 [1:00 am] Mortasha Kinski Pilgrims of Yearning, Sounds Like Winter
02:00 [2:00 am] Mortasha Kinski Attasalina
02:20 [2:20 am] Bands Ash Code, Bootblacks, Hapax, sanctuary tour
03:00 [3:00 am] Mistress McCutchan
04:00 [4:00 am] Mistress McCutchan
05:00 [5:00 am] Poisondwarf Carnal Machinery, Chiron
06:00 [6:00 am] Poisondwarf Acid Bats, Mark E Moon
07:00 [7:00 am] Poisondwarf Diavol Strâin, Vacvvm
08:00 [8:00 am] Scott Harris (Hororhaus) DJ Set -
09:00 [9:00 am] The New Order Melbourne
10:00 [10:00 am] The New Order Melbourne Technophobia, Long After Midnight
11:00 [11:00 am] The New Order Melbourne Saigon Blue Rain
12:00 [12:00 pm] The New Order Melbourne Kill Shelter
13:00 [1:00 pm] The New Order Melbourne Violentene, Sea Lungs
14:00 [2:00 pm] The New Order Melbourne Inkubus Sukkubus
15:00 [3:00 pm] The New Order Melbourne
16:00 [4:00 pm] Bands Spindly Killers
17:00 [5:00 pm] Dead Souls Gothic Lounge Diavol Strâin
18:00 [6:00 pm] Dead Souls Gothic Lounge Unto Ashes
19:00 [7:00 pm] Dead Souls Gothic Lounge Iamnoone, Cyanbaal
20:00 [8:00 pm] Maria Almayer -
21:30 [9:30 pm] martin oldgoth Ductape, Bedless Bones
22:00 [10:00 pm] martin oldgoth The City Gates
23:30 [11:30 pm] Bands Cold Remembrance
Sun, 17 Apr 2022
Date / Time Streamer Band(s)
00:00 [12:00 am] Kangal -
01:00 [1:00 am] Kangal -
02:00 [2:00 am] DJ Cinis Rux Vendetta
03:00 [3:00 am] Adrienne Scissorhands -
04:00 [4:00 am] Davey Bones Silent Figures
05:00 [5:00 am] DJ Eternal Animal Rojo
06:00 [6:00 am] DJ Eternal Orcus Nullify
07:00 [7:00 am] DJ Eternal The Secret French Postcards
08:00 [8:00 am] nAo12xu -
09:00 [9:00 am] nAo12xu -
10:00 [10:00 am] DJ Evangel The Arch
11:00 [11:00 am] DJ Evangel Sudden Cold
12:00 [12:00 pm] DJ Evangel Frank the Baptist
13:00 [1:00 pm] DJ Evangel The Cold
14:00 [2:00 pm] DJ Evangel Whispers in the Shadow
15:00 [3:00 pm] DJ Cyberpagan Dead Inside, Love the Ghost
16:00 [4:00 pm] DJ Cyberpagan The Cold, Grundeis, †13th Moon†
17:00 [5:00 pm] DJ Cyberpagan Dead Souls Rising, Naturata Brutalismus, On the Floor
18:00 [6:00 pm] DJ Cyberpagan Undinyx
19:00 [7:00 pm] DJ Cyberpagan Audra
20:00 [8:00 pm] Bands The Cassandra Complex, Saigon Blue Rain, Varsovie, Dead Blood Cells
21:00 [9:00 pm] Bands Pooch Saves Sanctuary
21:15 [9:15 pm] Bands Chameleons Vox, Mark Burgess
22:00 [10:00 pm] Red Party NYC
23:00 [11:00 pm] Red Party NYC
Mon, 18 Apr 2022
Date / Time Streamer Band(s)
00:00 [12:00 am] Vox Sinistra (Bands) BlakLight, Blank, Blood Handsome, Black Nail Cabaret
01:00 [1:00 am] Vox Sinistra (Bands) Giant Waves, Ohne Nomen
02:00 [2:00 am] Vox Sinistra (Bands) Night Nail, Other-Ed, Pass/Ages, Scary Black
03:00 [3:00 am] Vox Sinistra (Bands) Synthax Xtructure, Stahlschlag
04:00 [4:00 am] Vox Sinistra (Bands) Vazum
05:00 [5:00 am] Vox Sinistra (Bands) Mechanimal, When the Roses Die, Twin Peaks Cold Choir, Element 104, Vanseveren, Fluid Ghost, The Colours of Silence
05:45 [5:45 am] Kale Shelter (Bands) Altar de Fey, Feather Trade, Yama Uba, sanctuary video
07:00 [7:00 am] DJ Gwiingwans Who Saw Her Die, Noir, Wildcat Sanctuary Video, Autumn, Miseram Mortem, Remains to be Seen
08:00 [8:00 am] DJ Gwiingwans The Rope, Save A Fox Rescue Video, Grooving in Green, Mephisto Walz
09:00 [9:00 am] DJ Evangel
10:00 [10:00 am] DJ Evangel
11:00 [11:00 am] DJ Evangel Glass Apple Bonzai
12:00 [12:00 pm] DJ Evangel
13:00 [1:00 pm] DJ Cyberpagan On the Floor, Audra
14:00 [2:00 pm] DJ Cyberpagan Dead Souls Rising
15:00 [3:00 pm] Bands Coor Brow-Obles
16:00 [4:00 pm] DJ Carcosa -
17:00 [5:00 pm] DJ Carcosa -
18:00 [6:00 pm] Bands Senex IV, The Faces of Sarah, Black Nail Cabaret
19:00 [7:00 pm] Bands Atomic Neon, Iamwarface, Deathsomnia, Axel K feat. Ines (Silke Bischoff)
20:00 [8:00 pm] DJ Leviathan -
21:00 [9:00 pm] DJ Leviathan -
22:00 [10:00 pm] DJ Leviathan -
23:00 [11:00 pm] DJ Yggdrasil -
Tue, 19 Apr 2022
Date / Time Streamer Band(s)
00:30 [12:30 am] DJ MizMargo -
01:00 [1:00 am] DJ MizMargo -
02:00 [2:00 am] The Sisters of Mondays Death Party UK; Godless Procession
03:00 [3:00 am] The Sisters of Mondays -
04:00 [4:00 am] The Sisters of Mondays -
05:00 [5:00 am] Kale Shelter (Bands) Red Vienna, Crimson Brulee, Nite, Ikon, Je t'Aime, Entertainment, Delphine Coma, Corlyx, Antipole, Black Angel, Ren Flowers, Eric Oberto, sanctuary video
07:00 [7:00 am] DJ Dan Brunswick -
08:00 [8:00 am] DJ Dan Brunswick -
09:00 [9:00 am] Bands Halo Negro, Sandi Leeper, Joe & The Boys from Above, Electric Press Kit, Mephisto Walz, Miseram Mortem, Lupe
10:00 [10:00 am] Bands Sword Tongue, Dead Cool, Ego Bliss, Eric Oberto, Hitchcock Guillotine, Madil Hardis
11:00 [11:00 am] Bands Madil Hardis, Vice Squad, Sombre, No Trust in Dawn, Nature of Wires, Nairod Yarg
12:00 [12:00 pm] Bands Obscura Daemonia, ChouX, Hide Tepes, NFD, Technophobia, Your Life on Hold, The Long Losts
13:00 [1:00 pm] Bands Long After Midnight, Ghost Painted Sky, Onism, Sever the Servants
14:00 [2:00 pm] Bands Sugarplum Suicide, The Quinsy, Brigitte Handley
15:00 [3:00 pm] DJ Evangel Axel K feat. Ines (Silke Bischoff)
16:00 [4:00 pm] DJ Evangel Principe Valiente, This Eternal Decay,
17:00 [5:00 pm] DJ Evangel Saigon Blue Rain, Technophobia
18:00 [6:00 pm] DJ Evangel Dead Cool, The Devil & The Universe
19:00 [7:00 pm] DJ Evangel Choux, NFD
20:00 [8:00 pm] Jo the Waiter -
21:00 [9:00 pm] Jo the Waiter -
22:00 [10:00 pm] Jo the Waiter -
23:00 [11:00 pm] DJ Slave Zero / Rockin' Robert C
Wed, 20 Apr 2022
Date / Time Streamer Band(s)
00:00 [12:00 am] DJ Slave Zero / Rockin' Robert C Amaranth, Dead Agent, 40 Octaves Below, Betty X
01:00 [1:00 am] DJ Slave Zero / Rockin' Robert C Enhok, Vyrtual Zociety, Particle Son, Solemn Shapes
02:00 [2:00 am] DJ Slave Zero / Rockin' Robert C -
03:00 [3:00 am] Scary Lady Sarah -
04:00 [4:00 am] Scary Lady Sarah -
05:00 [5:00 am] Scary Lady Sarah -
06:00 [6:00 am] Philly Peroxide -
07:00 [7:00 am] Bands Cop Intl VJ Set, She Pleasures Herself, No Trust in Dawn, Cold Choir, The Illusion Fades, Wolf X
08:00 [8:00 am] DJ MizMargo -